טיפולים לילדים

הידרותראפיה לילדים חשובה ומיוחדת ביכולתה לטפל במגבלה הפיזית של הילד וכן לשפר מיומנויות תקשורת וחיזוק הצד הנפשי שלהם.   
ההידרותרפיה משלבת רחצה עם טיפול, ועבור ילדים נכים, השפעותיה חיוביות ביותר. הטמפרטורה החמימה של המים בבריכה מסייעת להפחתת כאבים, ולילד הסובל מירידת טווח התנועה של המפרקים, היא משפרת את טווח התנועה באמצעות כוח המשיכה המופחת בבריכה המחוממת. 
ילד הסובל מירידה בכוח השריר, מטופל באמצעות ההתנגדות העדינה של המים, אשר מסייעת לתנועת כוח השרירים לעלות. המים החמים מעודדים את השרירים להירגע ומקלים על כל כאב ואי נוחות במפרקים. באמצעות דחיפת הידיים והרגליים נגד המים, הילדים משפרים את כוח שריריהם.
כאשר ילד חולה או תינוק עצבני, טיפול הידרותרפי מעורר את המערכת החיסונית ואת כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף, מרגיע את מערכת העצבים ומקל על הכאבים.
שחיה טיפולית מסייעת בחיזוק חגורת כתפיים, מסורבלות, פיתוח מוטוריקה גסה ועדינה, טיפול בקושי בוויסות חושי, וגם כמובן היפר-אקטיביות, אימפולסיביות, הפרעות קשב וכיו"ב. כחלק מהטיפול הרגשי ניתן דגש גם על העלאת  ביטחון עצמי, דימוי עצמי, הבאה לידי ביטוי וחווית הצלחה. 
כמו כן,  ילדים המאובחנים על הרצף האוטיסטי מתקדמים מאוד במים, הן בתחום המוטורי והן בפן התקשורתי–סביבתי-חברתי ומגיעים להישגים ולעצמאות במים.
הטיפול מסייע להם בהקלה על כאבים, קואורדינציה, ניידות, תקשורת וקידום העצמאות שלהם, תוך היותה מקור של כייף גדול. 
לתיאום טיפול אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר: 03-6357214. 
להתראות, צוות "נועם במים"

בניית אתרים Blacknet.co.il